Nabízíme

Posuvné brány s pohonem

Posuvné brány s pohonem

Samonosné posuvné brány vyrábí společnost Holoubek trade s.r.o. dle konkrétních požadavků zákazníka. Vždy se snažíme nabídnout zákazníkovi komplexní služby, od návrhu posuvné brány, cenové nabídky, technického výkresu a samotné montáže a servisu posuvné brány.
Více informací o posuvných branách s pohonem >>
 


Křídlová brána

Křídlové brány

Křídlové brány pro ploty a oplocení vyrábíme na klíč v libovolné variantě (jako jednokřídlé brány, dvoukřídlé brány, vícekřídlé brány). Na základě volby zákazníka vyrobíme potřebné rozměrové dělení křídel brány, které odpovídá vjezdovému prostoru. 
Více informací o křídlových branách >>


Ploty a oplocení na klíč

Ploty a oplocení na klíč

Oplocujeme především pozemky u rodinných domů, zahrady, průmyslové objekty, sportovní areály, fotovoltaické elektrárny nebo jakékoli velké pozemky. Velkou výhodou námi zhotoveného oplocení je především rychlost realizace a samozřejmě kvalita námi provedení práce.
Více informací o oplocení na klíč >>


Montáž plotů na klíč

Montáž plotů na klíč

Montáže plotů realizujeme rychle, kvalitně, s vlastní technikou, v dohodnutých termínech, cenách a s veškerým záručním a pozáručním servisem. Stavíme oplocení a ploty na klíč včetně dodávky pletiva, zahradních branek a bran, dodáváme a montujeme i elektrické pohony pro křídlové a posuvné brány a příslušenství pro ploty a oplocení.
Více informací o montáži plotů na klíč >>


Posuvná brána u chovatelského družstva Impuls v Bohdalci

Posuvné brány - průmyslové podniky, zemědělská družstva

Samonosné průmyslové posuvné brány včetně oplocení k výrobním areálům, firemním areálům, skladům, továrnám či tovární objektům a parkovištím vyrábíme až do průjezdu 15 metrů. K průmyslovým posuvným branám osazujeme elektrické pohony pro hmotnost brány 1400kg nebo 2000 kg. Umíme pro zákazníka vyřešit i pohon průmyslové posuvné brány při hmotnosti až do 4000 kg.
Více informací o průmyslových posuvných branách >>


Branka s výplní z děrovaného plechu

Branky

Vyrábíme plotové branky normovaných rozměrů i branky pro ploty a oplocení na klíč včetně montáže oplocení. Branku žárově pozinkujeme, opatříme nátěrem dle vzorníku, výplň branky dodáme dle Vašich požadavků, aby vzhledově ladila s Vaším objektem.
Více informací o brankách >>


Garážová vrata

Garážová vrata

Dodáváme garážová vrata jako sekční vrata a výklopná vrata. Garážová vrata dodáváme pro garáže, haly a další. Pro garážová vrata, sekční i výklopná, dodáváme elektrické pohony na dálkové ovládání.
Více informací o garážových vratech >>


Zvětšit

Velkoobjemové květináče WWW.KVETINACE.COM

Od svého založení firma  Holoubek trade s.r.o. vyrábí venkovní květináče. Tradice výroby velkých květináčů sahá do roku 2005. Tyto velké květináče jsou celodřevěné nebo kombinace oceli s různými typy výplní. Vyrábíme také kulaté a hranaté celodřevěné květináče u dubu, borovice nebo modřínu vysoké kvality.
Více informací a fotografie květináčů >>


Česky
Slovensky
Nákupní košík: prázdný
Celková cena: 0,00 Kč
Měna:
Profil Holoubek Trade na Facebooku
Profil Kvetinace.com na Instagramu
Zavolejte nám
+420775 555 830
E-mail: obchod@holoubektrade.cz

Ostatní činnosti Holoubek trade s.r.o.:

VÝROBA PŘÍVĚSŮ: www.privesy-holoubek.cz  |  KOVOVÝROBA: www.holoubektrade.cz/kovovyroba